Treść główna

Numer Subkonta:
4029

Jakub Moroziński

Dzień dobry. Nazywam się Jakub, mam 24 lata. Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie gitary klasycznej. Choruję na stwardnienie rozsiane.

Drodzy Państwo,
Z muzyką jestem związany od 7 roku życia kiedy to poszedłem do szkoły muzycznej. Moja pasja jaką jest gitara klasyczna na pewnym etapie życia przerodziła się w bezgraniczną miłość. Niestety pod koniec listopada 2022 roku dostałem diagnozę - stwardnienie rozsiane. Od tego momentu mam poważne problemy z niedowładami prawej ręki i nogi, poprawnym chodzeniem, zawrotami głowy oraz zapamiętywaniem. Choroba uniemożliwia mi normalne życie, a także dalszą i stabilną grę na instrumencie. Dzięki rehabilitacji i lekom jestem w stanie spowolnić swoją niepełnosprawność i tym samym wrócić do gry na gitarze i względnej normalności. Za okazaną pomoc z całego serca dziękuję!
Wszystkiego dobrego!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Moroziński 4029

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Moroziński 4029

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content