Treść główna

Numer Subkonta:
4171

Sylwia Pietrzak

Dzień dobry. Nazywam się Sylwia Pietrzak, mam 46 lat. W marcu 2022 roku przeszłam operację usunięcia guza mózgu. Niestety, ze względu na niefortunną lokalizację i zbyt duże ryzyko śródoperacyjne guza nie udało się wyciąć w całości. Podczas operacji, w wyniku przeszczepu nerwu, doszło do porażenia III nerwu okoruchowego odpowiedzialnego za poruszanie gałką oczną i powieką prawego oka. Efektem tego zabiegu jest u mnie opadnięta powieka i zez rozbieżny w tymże oku.

Nerwy regenerują się bardzo wolno, nie ustaję jednak w rehabilitacji oka zarówno w warunkach domowych, jak i przy udziale specjalistów, którzy mogą mi pomóc. Pieniądze zgromadzone na subkoncie wspomogą moją rehabilitację.

JESTEM WDZIĘCZNA ZA POMOC I WSPARCIE JAKIE OD PAŃSTWA OTRZYMUJĘ.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Pietrzak 4171

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Pietrzak 4171

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content