Treść główna

Agnieszka Talma

...Pewnego dnia zaczęłam tracić wzrok, a potem jeszcze zachorowałam na SM. Stwardnienie rozsiane pozostanie ze mną już do końca życia, stopniowo odbierając sprawność, ale na razie znowu chodzę i (po przeszczepie rogówki) stopniowo odzyskuję wzrok. Bo stać mnie na leczenie i rehabilitację dzięki przekazywanym na mój cel 1%.

Na SM jedynym sprawdzonym lekiem jest rehabilitacja. Bardzo kosztowna, bo NFZ nie pokrywa jej w całości. Przez lata choroby próbowałam oczywiście brać też refundowane farmaceutyki, ale… one jedynie pogarszały mój stan. Już prawie nie chodziłam, a lekarze rozkładali ręce i doradzali jedynie, żeby zacząć zbierać na dobry wózek inwalidzki.
Więc… już nie chemia, nie zastrzyki (niby leczące), tylko rehabilitacja – na to postawiłam. Intensywna w specjalistycznym ośrodku zaczęła w końcu dawać efekty i dzięki temu dzisiaj znowu chodzę.
Bardzo proszę o wsparcie 1% - to z jego środków stać mnie na opłacanie kosztownych turnusów rehabilitacyjnych. Dzięki tym wpłatom żyję podobnie do ludzi zdrowych.
Dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Agnieszka Talma

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Agnieszka Talma

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content