Treść główna

Karolina Kamińska

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W wieku 17 lat dostałam diagnozę stwardnienia rozsianego. Każdego dnia walczę o to, żeby jak najdłużej być sprawną.

Z chorobą żyję już 5 lat i wbrew pozorom jest szczęśliwia, że ją mam bo dużo mnie nauczyła i nadal uczy. Jedak ma ciemną stronę są to rzuty, które utrudniają codzienne życie. Lekarstwa, rehabilitacja, lekarze. to rzeczy które wydłużają moją sprawność, lecz są to kosztowne rzeczy i bez wsparcia materialnego trudno regularnie z nich korzystać. Moje pozytywne nastawienie pozwala czerpać z życia garściami.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Karolina Kamińska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Karolina Kamińska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content