Treść główna

Numer Subkonta:
4247

Daria Skorubska-Żmieńko

Jestem osobą walczącą z chorobą przewlekłą układu nerwowego tj. Stwardnienie Rozsiane zdiagnozowaną w 2011 roku. Pierwsze podręcznikowe objawy SM-u pojawiały się już od 2006 roku. Zawsze było to latem czyli...wysokie temperatury i praca fizyczna. Każdorazowo „lądowałam” w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu na 5 dni kuracji Naszym "SOLU-MEDROLem", po której wracałam do domu jak nowonarodzona!

W dalszym ciągu kontynuuję leczenie, obecnie w ramach programu lekowego NFZ.
Pochodzę z woj. lubuskiego, a przez 15 lat łącznie mieszkałam, studiowałam, pracowałam w Poznaniu. Swojego szczęścia w życiu szukałam również na Śląsku - Gliwice, Bytom. Ostatecznie wróciłam do Poznania... Mimo trudności życiowych staram się nie poddawać, układać swoje życie i dzielnie iść do przodu. No i niespodziewanie pojawił się mój Mąż, którego poznanie odmieniło wszystko w moim życiu do tego stopnia, że zabrał mnie do Siebie na Mazury. Obecnie jestem Gospodynią Naszego "niedużego gospodarstwa", dokładnie: 3 suczki, 3 kotki, które KOCHAM JAK WŁASNE DZIECI.
Moje codzienne życie, dzięki zwierzętom upływa bardzo aktywnie i pomaga wzmacniać aktywność fizyczną w dalszej walce z chorobą.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Skorubska-Żmieńko 4247

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Skorubska-Żmieńko 4247

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content