Treść główna

Numer Subkonta:
4217

Beata Kędziera

Hej! Mam na imię Beata i mam 33 lata. Diagnoza "stwardnienie rozsiane" towarzyszy mi w życiu codziennym od 2019 roku, jednak myślę, że choroba jest ze mną nieco dłużej. Wierzę jednak, że mogę dalej spełniać swoje marzenia i plany życiowe!

Jeśli bym Ci tego nie powiedziała, to zapewne nie zgadł(a)byś, że choruję przewlekle. Na codzień funkcjonuję w miarę normalnie,
jestem osobą ciekawą świata, otwartą, z planami i marzeniami na przyszłość. I tak też staram się żyć dalej - z pozytywnym nastawieniem, pracując, robiąc zakupy, podróżując, plotkując z przyjaciółkami, wychodząc na randki z narzeczonym, robiąc pranie, bawiąc się z kotem... po prostu cieszyć się każdą małą rzeczą w życiu :)

Jednak moich codziennych zmagań nie dostrzerzesz gołym okiem - niekończącego się zmęczenia, mrowienia kończyn, zamglonego widzenia, psychicznej walki z diagnozą i tym, co przyniesie przyszłość. Dlatego zdecydowałam się na założenie konta w Fundacji, która może mi pomóc w przyszłości utrzymać sprawność jak najdłużej i by każdy, kto ma ochotę mógł mnie wspomóc na tej drodze.

Dziękuję, że tu jesteś!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kędziera 4217

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kędziera 4217

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content