Treść główna

Numer Subkonta:
4141

Sandra Strzelec

Sandra, lat 23. Od 3 roku życia choruje na MIZS/ RZS oraz osteopenie. Mieszkanka Kielc.

Młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów (MIZS) to najczęstsza artropatia zapalna wieku dziecięcego. Przewlekły proces zapalny, uszkadza chrząstkę stawową, nasady kostne oraz powoduje powikłania pozastawowe. Dominującym objawem w przebiegu MIZS jest zapalenie stawu/ów wyrażające się obrzękami, wysiękami, bolesnością oraz ograniczeniem ruchomości. Podstawowym procesem patologicznym są zmiany zapalne rozpoczynające się pierwotnie w błonie maziowej stawów, obejmujące następnie także tkanki okołostawowe, przyczepy ścięgien i mięśni oraz pochewki ścięgniste, a także nasady kostne.
Przebieg MIZS ma charakter przewlekły z okresami zaostrzeń i remisji.
Sandra w swoim życiu miała tylko jedną remisje na krótki czas.
Sandra jest po operacji stawu kolanowego oraz po Radiosynowektomii lewego stawu kolanowego. Niestety, nie dało to poprawy. Leczenie Sandry od najmłodszych lat było ciężkie. Brała sterydy, chemię i leki przeciwmalaryczne, a na codzień jest na NLPZ. Miała kilkadziesiąt punkcji stawów wraz z podaniem sterydów, to tez nie dało jej dużej ulgi. W tym momencie choroba się zaostrza, a Sandra czeka na kwalifikacje do leczenia biologicznego.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Strzelec 4141

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Strzelec 4141

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content