Treść główna

Numer Subkonta:
4318

Andrzej Sadowski

Cześć, jestem Andrzej, choruję na stwardnienie rozsiane, postać wtórnie postępującą od 2015 roku. Jestem osobą poruszającą się (jeszcze o własnych siłach), Twoje wsparcie które wykorzystam na rehabilitację pomoże mi dłużej utrzymać sprawność i niezależność. Dziękuję.

Od 9 lat choruję na stwardnienie rozsiane od razu po diagnozie postarałem się o kwalifikację do programu lekowego, początkowo choroba nie przysparzała większych kłopotów lecz po około 3 latach zmieniono mi lek na inny choć podobno jak wszyscy lekarze twierdzą (to jest to samo tylko nazwa inna), od wtedy mój stan się pogorszył, zacząłem mieć problemy z lewą nogą (następnie po kilku latach doszła do tego ręka), Cierpię na spastyczność mięśni lewej części ciała która objawia się wzmożonym napięciem mięśniowym. Staram się żyć w miarę możliwości aktywnie, jestem osobą pracującą gdyż uważam pracę jako jedną z form Rehabilitacji. Z uwagi na ograniczoną możliwość rehabilitacji na NFZ, zachodzi konieczność prywatnego rehabilitanta które są olbrzymim obciążeniem fo budżetu rodzinnego. Proszę o wsparcie w postaci darowizny lub przekazania 1,5% podatku. Dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sadowski 4318

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sadowski 4318

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content