Treść główna

Magdalena Maciejewska

Magdalena Maciejewska: ekonomistka z zawodu, społecznik z zamiłowania, lokalna patriotka zakochana w swoim mieście. W 2019 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane.

Mimo choroby i ograniczeń, które ona na mnie nakłada, staram się w miarę normalnie funkcjonować: pracuję, trenuję, jestem wolontariuszką na wielu polach. Choroba mobilizuje mnie do większej systematyczności, chociażby w obszarze aktywności fizycznej.
Jednakże rehabilitacja i leczenie pochłaniają spore sumy z domowego budżetu. Dlatego proszę Państwa o wsparcie poprzez darowizny, czy też przekazywanie 1% podatku na pokrycie kosztów mojej rehabilitacji i leczenia.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Magdalena Maciejewska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Magdalena Maciejewska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content