Treść główna

Numer Subkonta:
4601

Marcel Gryczke

Cześć, mam na imię Marcelek. Urodziłem się jako wcześniak. Jestem pięcioletnim chłopcem z autyzmem atypowym, padaczką, zaburzeniem mowy, zaburzeniem emocjonalnym, lękiem przed separacją oraz niedorozwojem mięśnia dźwigacza prawego kącika ust.

Jestem pod opieką wielu poradni specjalistycznych. Moim największym problemem jest funkcjonowanie w grupie rówieśników jak i osobami dorosłymi. Emocjonalna biskość jedynie z opiekunami przekłada się na moją bezradność i niesamodzielność. Abym mógł kontynuować swój rozwój społeczny potrzebuję więcej zajęć korekcyjno - kompensacyjnych, logopedycznych, rewalidacyjnych, integracji sensorycznej oraz zajęć o charakterze terapeutycznym.
Obecnie na rynku dostępne są programy wykorzystywane w terapii rewalidacyjnej osób z zaburzeniami komunikacji werbalnej, chciałbym z nich skorzystać ale do tego tez potrzebny jest odpowiedni sprzęt, którego nie mam. Uwielbiam konie, są duże ale ich się nie boję :) Hipoterapia pomaga takim dzieciom jak ja. Dzięki mamusi i mojej najbliższej rodzinie, którzy codziennie walczą o moje lepsze jutro wierzę, że będzie dobrze.
Razem z moja mamą z góry dziękujemy za Wasze wsparcie.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Gryczke 4601

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Gryczke 4601

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content