Treść główna

Numer Subkonta:
4090

Zofia Kuliś

Jestem studentką II roku organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej. Spełniam swoje marzenia i pracuje od 3 lat przy produkcji różnych filmów i seriali. Jednak w dzień dziecka 2022 roku usłyszałam, że choruję na stwardnienie rozsiane.

To postawiło wiele pytań o moją przyszłość. Nie wiem jak choroba będzie się rozwijać i czy przeszkodzi mi kiedyś w realizacji mojej pasji. Na ten moment stwierdzam, że ta choroba groźniej brzmiała niż faktycznie dla mnie jest. Chcę zadbać o swoje zdrowie aby jak najdłużej się zachować w dobrym samopoczuciu i sprawności. Jednak jako studentka mogę pozwolić sobie tylko na dorywcze prace, a wydatki związane z profilaktyką są zbyt duże na mój budżet. Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kuliś 4090

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kuliś 4090

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content