Treść główna

Numer Subkonta:
4253

Karolina Woźniak

Choruje na nieuleczalna chorobę jaka jest SM ( stwardnienie rozsiane ). Oprócz tego choruje na padaczkę objawową. Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Więc moja wielka prośba do Państwa o pomoc w postaci przekazania 1,5% podatku.

Nazywam się Karolina Woźniak. Mam 27 lat . Od 10 stycznia 2021 choruje na SM (stwardnienie rozsiane). Jestem po przebyciu zapalenia mózgu oraz rdzenia kręgowego, zakrzepicy zatok esowatej i poprzecznej w prawo oraz zatoki strzałkowej górnej z udarem żylnym lewego płata czołowego. Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowym limfocytami ,padaczka objawowa ,ustępujący niedowład prawostronny i afazja Przed choroba cieszyłam się życiem, pracowałam .Miałam więcej siły i energii. Jeździłam rowerem. Choroba mi odebrała cała radość i cieszenie się z wszystkiego co mam . Chciałabym, żeby choć coś z tego dawnego czasu wróciło .

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Woźniak 4253

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Woźniak 4253

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content