Treść główna

Numer Subkonta:
4706

Katarzyna Janczewska-Arčon

Nazywam się Katarzyna Janczewska-Arčon. W wieku 36 lat zachorowałam na cukrzycę typu 1. Mam też kilka innych chorób autoimmunologicznych. Cukrzyca mocno skomplikowała moje dość aktywne życie.

Choruję stosunkowo niedługo i wciąż szukam dobrego sposobu na utrzymanie glikemii na sensownych poziomach. Chciałabym spróbować leczenia pompą insulinową, nie jest ono jednak refundowane w Polsce dla osób dorosłych, a pompa i później osprzęt do niej to spory wydatek. Dlatego postanowiłam założyć konto na stronie Fundacji.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Janczewska-Arčon 4706

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Janczewska-Arčon 4706

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content