Treść główna

Anna Szydłowska

Cześć! Jestem Ania, rocznik '94. W zeszłym roku zostałam wybranką, bo SM to dość rzadka choroba. W naszym kraju cierpi na nią około 45 tysięcy osób.

Kilka dni przed 27 urodzinami usłyszałam diagnozę - stwardnienie rozsiane. Musiałam całkowicie zmienić swoje dotychczasowe patrzenie na świat i zmodyfikować plany życiowe. Do tej pory na nic nie chorowałam, poza standardowymi przeziębieniami czy grypą. Nagle okazuje się, że do końca życia muszę 2 razy dziennie brać tabletki żeby jakoś funkcjonować. Nie jest to coś, co chce się usłyszeć przed trzydziestką... Najgorsze, że to choroba, która powoli odbiera Ci wszystko i można jedynie próbować ją zatrzymać, spowolnić. Nie ma lekarstwa leczącego w 100% czy cofającego wyrządzone już szkody.
Jeśli więc chcesz pomóc w moim leczeniu i masz wolne swoje 1,5% podatku dochodowego, wystarczy, że wpiszesz na ostatniej stronie formularza PIT w polu KRS numer 0000338878, a w polu Cel szczegółowy wpiszesz Anna Szydłowska. Dziękuję za każdą pomoc !

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Anna Szydłowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Anna Szydłowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content