Treść główna

Numer Subkonta:
4419

Paweł Muszyński

Nazywam się Paweł i jestem ze Swarzędza. Od 2008 roku zmagam się ze stwardnieniem rozsianym. Póki co jestem samodzielny i liczę na to, że tak pozostanie. By to osiągnąć potrzebuję także Twojej pomocy ;)

Większość życia zajmowałem się stolarstwem, budowaniem schodów, szaf, kuchni i ogólnie majsterkowaniem. Z racji rozwijającej się choroby musiałem z tego zrezygnować i przerzucić się na prowadzenie taksówki w Poznaniu. Jednak od tego także musiałem odejść i dziś jestem na rencie, która na dobrą sprawę nie pozwalałaby skromnie żyć nawet zdrowej osobie, a co dopiero komuś, kto z czymś się boryka. Póki co jestem samodzielny i liczę na to, że tak pozostanie. By to osiągnąć potrzebuję także Twojej pomocy ;)
Staram się w miarę aktywnie spędzać czas, po pobycie w Centrum Rehabilitacji SM w Bornym Sulinowie dostałem kopa motywacyjnego i zacząłem nawet korzystać z bieżni domowej, co wcześniej było niemożliwością. Tej jesieni wraz z rodzinką sporo czasu spędziliśmy na grzybobraniu i spacerach po lesie.
Pomagają mi pieski: kundelek Bajka i owczarek niemiecki Dżeki, zmuszają do przejścia się, gdy tego bardzo nie chcę ;)

Potrzebuję cotygodniowej fizjoterapii, na stałe przyjmuję tonę leków, chciałbym choć raz do roku móc pojechać na turnus rehabilitacyjny do Centrum Rehabilitacji SM w Bornym Sulinowie, po którym moje ciało było niesamowicie zregenerowane, a ludzie tam przebywający naładowali mnie pozytywną energią. Żonka też odpoczęła ode mnie ;) jednak NFZ pokrywa część kosztów, na resztę najzwyczajniej w świecie mnie nie stać.
Z tego miejsca, jeśli tylko możesz i sprawi Ci to przyjemność, proszę o pomoc - WPŁAĆ cokolwiek na moje konto fundacyjne lub UDOSTĘPNIJ zbiórkę dalej ;)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Muszyński 4419

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Muszyński 4419

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content