Treść główna

Katarzyna Dąbrowska

Mam na imię Kasia i mam 57 lat. Od 13 lat choruję na stwardnienie rozsiane, obecnie w najgorszym jego stadium. Od kilku lat lekarz usiłują "posadzić" mnie na wózku, jednak ja dopóki mogłam mówiłam: Dziękuję, postoję.

Jestem typem osoby aktywnym zarówno życiowo jak i zawodowo i moim marzeniem jest, aby dalej mogło tak być. Niestety na chwilę obecną moje nogi odmawiają mi posłuszeństwa.
Obecnie moimi największymi potrzebami jest rehabilitacja bez której nie dam rady normalnie funkcjonować oraz dostosowanie mieszkania do moich potrzeb.

Za każdą pomoc lub ciepłą myśl, jestem przeogromnie wdzięczna.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Katarzyna Dąbrowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Katarzyna Dąbrowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content