Treść główna

Wojciech Mrugalski

Nazywam się Wojciech Mrugalski. Stwardnienie rozsiane - diagnoza, której nie życzę nikomu. Od 2005 roku walczę z tą chorobą, ale potrzebuję Waszej pomocy.

Mam na imię Wojtek. Do 2004 roku byłem zdrowym człowiekiem. W sierpniu 2005 roku po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu dostałem diagnozę SM – stwardnienie rozsiane. Miałem wówczas 32 lata. Dla młodego człowieka, który ma plany na przyszłość, taka diagnoza jest szokiem!
W 2005 roku zdiagnozowano u mnie pierwotnie postępujące stwardnienie rozsiane. Z 32 letniego wysportowanego chłopaka stałem się pacjentem. Obecnie mogę być samodzielnym w ograniczonym stopniu, ponieważ mam całkowity niedowład nóg i lewej ręki oraz częściowy niedowład prawej ręki. Obecnie jestem zacewnikowany przez wkłucie nadłonowe. Z racji leżąco – siedzącego trybu życia zmagam się ciągle z nawracającymi odleżynami.

Nie poddaję się. Wciąż pracuję, rehabilituje się, a w wolnych chwilach lubię oglądać filmy i seriale na platformach VOD. Ponadto interesuje mnie otaczający świat wokół mnie dlatego takie kanały jak Animal Planet, National Geographic, Discovery są w centrum mojej uwagi. Interesuję się też sportem, a przede wszystkim piłką nożną i tenisem, ale największą moją pasją jest polityka. Dużo czytam w tym temacie analiz i opinii. Youtube jest kopalnią wiedzy. Doba jest dla mnie za krótka. Nie mam czasu na użalanie się nad sobą.

Prowadzę swojego bloga pod adresem https://mojsm.blogspot.com/

Jestem osobą pozytywną, uśmiechniętą, ale sam sobie z tym nie poradzę. Potrzebuję Waszego wsparcia, które przeznaczę na leczenie, rehabilitację, dodatkową opiekę.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wojciech Mrugalski

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wojciech Mrugalski

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content