Treść główna

Numer Subkonta:
4415

Weronika Matejkowska

Trochę ponad rok temu zostałam zdiagnozowana na SM. Zbieram na leczenie i rehabilitację, która pomoże mi jak najdłużej cieszyć się ogólnym zdrowiem. Dziękuję za każdą wpłatę :)

Pierwszy rzut choroby miałam we wrześniu 2022r. W ciągu tych dwóch tygodni zmieniło się diametralnie moje życie, objawy miałam od dłuższego czasu natomiast nie były one zdiagnozowane w konsekwencji bardzo długo dochodziłam do siebie po pierwszym rzucie. Aktualnie dzięki rehabilitacji i leczeniu chorób współistniejących walczę o siebie i swoje zdrowie. Chciałabym dalej rozwiać swoje pasje i aktywności od lat jeżdżę jako wolontariusz na kolonie co jest niestety coraz trudniejsze z rozwojem choroby.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Matejkowska 4415

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Matejkowska 4415

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content