Treść główna

Agnieszka Kolc

Nazywam się Agnieszka Kolc i zapraszam Cię do mojego świata i poznania mojej historii...

Do 2017 roku żyłam jak każdy, pracowałam, założyłam rodzinę, miałam plany na przyszłość...
Będąc w pierwszych tygodniach drugiej ciąży, w ciągu 3 dni straciłam widzenie w jednym oku. Pogotowie...okulistyka...konsultacja neurologiczna i diagnoza - podejrzenie STWARDNIENIA ROZSIANEGO. Dalsza diagnostyka i kolejny rzut choroby potwierdziły ten wyrok.
Niczego wtedy nie bałam się bardziej, niż utraty wzroku i że nie zobaczę, jak dorastają moje dzieci. Po 3 miesiącach wzrok powrócił, jednak choroba pozostawiła ślad w postaci wady wzroku.

Wiesz na czym polega stwardnienie rozsiane? To przewlekła, zapalna, demielinizacyjne choroba Ośrodkowego Układu Nerwowego. Jest nieprzewidywalna i często prowadzi do niepełnosprawności ruchowej. W moim przypadku jest jak ninja - nie widać jej. Na pierwszy rzut oka jestem jak każda zdrowa osoba, bo się nie poddaję chorobie dzięki wsparciu dobrych ludzi.

Nie walczę o sprawność by zdobywać szczyty, czy przenosić góry. Walczę, by na własnych nogach, o własnych siłach móc poprowadzić moje dzieci przez życie . Tylko tyle i aż tyle.

Twoje wsparcie pomoże nie tylko mi, ale całej mojej rodzinie, nie poddać się. Resztę zrobię sama.

Wspaniałego dnia! :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Agnieszka Kolc

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Agnieszka Kolc

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content