Treść główna

Numer Subkonta:
4535

Przemysław Zadomski

Zapraszam do poznania historii niezwykłej walki i determinacji! Pomimo licznych przeciwności losu, życie nie złamało mnie ani na moment. Urodzony z rzadką wadą kości, pokonałem ponad 50 operacji, wciąż dążąc do lepszego jutra. Teraz, stojąc przed najtrudniejszym wyzwaniem, potrzebuję Twojej pomocy.

Zapraszam Cię do zgłębienia historii niezłomnej determinacji i niezwykłej siły ducha! Pomimo moich zaledwie 32 lat życia, przeszedłem już wiele, lecz wiem, że przede mną wciąż wiele wspaniałych chwil i wyzwań. Od najmłodszych lat moje życie było pełne trudności, jednak nigdy nie pozwoliłem, aby choroba ograniczyła moje marzenia czy cele. Urodziłem się z rzadką wadą kości prawej kończyny dolnej, która wymagała ponad 50 operacji, m.in. wydłużania nogi, korekcji kości, a także naprawy zniszczonego kolana. Walka z dysplazją kości piszczelowej i brakiem kości strzałkowej była dla mnie codziennością od pierwszego roku życia, a leczenie wciąż trwa, pozostawiając niezliczone blizny i ból, lecz również ogromną determinację i siłę woli.

Teraz, stojąc przed najtrudniejszym wyborem w moim życiu, muszę podjąć decyzję dotyczącą ryzykownej operacji wszczepienia endoprotezy kolana. Ta decyzja nie jest łatwa - istnieje bardzo duże ryzyko utraty kończyny, ale chęć normalnego życia bez bólu jest silniejsza niż strach przed utratą nogi. Od dziecka nieustannie przekraczałem własne ograniczenia, grając w piłkę nożną nawet o kulach, zdobywając medale w pływaniu, chodząc po górach, a także regularnie odwiedzając siłownię. Niepełnosprawność nigdy nie była dla mnie wymówką - zawsze szukałem sposobów, by pokazać, że jestem silniejszy od moich ograniczeń.

Teraz, gdy potrzebuję wsparcia, zwracam się do Ciebie, prosząc o Twoją pomoc. Niezależnie od wyniku operacji, potrzebuję środków na dalszą rehabilitację, leczenie, a także na dostęp do najlepszych możliwych opcji dla mojej przyszłej mobilności - czy to poprzez terapię, czy też kosztowną protezę. W ciągu mojego życia nigdy nie prosiłem o pomoc, ale teraz zwracam się z pokorą do Ciebie, ponieważ wiem, że sama walka czasami nie wystarcza. Twój hojny gest może uczynić ogromną zmianę w moim życiu, dając mi szansę na dalsze pokonywanie przeszkód i realizowanie moich marzeń. Dziękuję Ci za każdą okazaną pomoc i wsparcie!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Zadomski 4535

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Zadomski 4535

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content