Treść główna

Marek Ronewicz

Nazywam się Marek Ronewicz, choruje na stwardnienie rozsiane zdiagnozowane od 2004 roku. Mam niedowład czterokończynowy z przewagą kończyn dolnych oraz dwustronny niedosłuch. Po domu i na zewnątrz poruszam się powolutku za pomocą kul, jednak muszę mieć już wózek inwalidzki. Choroba postępuje i każdy dzień różni się od siebie.

Mam wspaniałą rodzinę, córkę i syna oraz dwóch wnuków. Mieszkam z żoną, która bardzo mi pomaga opiekując się mną. Jednak jest ona aktywna zawodowo i często nie ma Jej w domu i czas spędzam sam. Chciałbym być bardziej samodzielny, np. podjechać do sklepu który jest niedaleko od mojego domu i zrobić podstawowe zakupy, sam pojechać do lekarza rodzinnego. Chciałbym też wyjść z żoną na dłuższy spacer, spotkać się i porozmawiać z sąsiadami, bo ja nie mam siły poruszać się na dłuższe dystanse. Stan zdrowia ciągle się pogarsza. Walczę z chorobą i ciągle poddaję się rehabilitacji. Pomimo swojej choroby chciałbym pozostać jak najdłużej niezależny. Nie chcę prosić i czekać na pomoc żony, bo ona też nie ma dużo sił, ma też swoje obowiązki i też chciałby czasami odpocząć, a nie ciągle myśleć o mnie. Chcę zapisać na jakieś kursy, warsztaty dla takich osób jak ja. Mam cel - nie poddać się chorobie całkowicie. Proszę każdego dobrego człowieka o wsparcie.
Z góry każdemu dziękuję za pomoc..

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Marek Ronewicz

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Marek Ronewicz

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content