Treść główna

Numer Subkonta:
4472

Dobrochna Skrobek

Mam na imię Dobrochna i choruję na stwardnienie rozsiane od 2010 roku. Od 14 lat choroba uczy mnie doceniać i cieszyć się z każdego momentu jaki jest mi dany przeżyć. Moi celem jest nie poddawać się i starać się żyć normalnie - od kiedy zostałam mamą, cel ten jest dla mnie najważniejszy do realizacji. To dla mojej córki chcę być mamą sprawną i aktywną, by móc pokazać Jej świat w jak najlepszych barwach.

Chorując na SM, w pędzie życia pełnego obowiązków zawodowych i rodzicielskich, najważniejszy jest odpoczynek i dbanie o swój stan zdrowia. Częstotliwość rehabilitacji, odpowiedniej suplementacji oraz wykonywanie badań okresowych jest kosztowe, jednak troska o siebie jest moim obowiązkiem. Finansowa pomoc osób przekazujących 1,5% na moje subkonto (Skrobek 4472) umożliwia systematyczne leczenie i lepszą jakość życia. Dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Skrobek 4472

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Skrobek 4472

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content