Treść główna

Andrzej Gielniak

Dzień dobry, nazywam się Andrzej Gielniak i mam 44 lata, a na stwardnienie rozsiane choruję od kilkunastu lat.

Na tą przebiegłą i nieuleczalną chorobę zachorowałem w wieku 30 lat. Pomimo rzutów które towarzyszą SM ( średnio jeden rzut w ciągu roku) staram się żyć i funkcjonować jak każdy zdrowy człowiek. Jestem w szczęśliwym związku małżeńskim od ponad 20 lat i mam wspaniałego już dorosłego syna. Dzięki rehabilitacji z której staram się korzystać jak najczęściej, oraz leku Tysabri który w formie wlewu otrzymuję co miesiąc, od 26 lat pracuję i chciałbym pracować nadal.
Regularna rehabilitacja oraz leki pomagają chwilowo zatrzymać lub spowolnić przebieg choroby.
Dlatego jeżeli Państwo mogą i chcą w jakikolwiek sposób pomóc, zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku na moje subkonto w Fundacji Dobro Powraca. Środki w ten sposób zebrane pomogą mi w finansowaniu leczenia i rehabilitacji.
Za każdą okazaną pomoc bardzo dziękuję!

Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie,
Andrzej Gielniak

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Andrzej Gielniak

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Andrzej Gielniak

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content