Treść główna

Numer Subkonta:
4437

Danuta Naleśnik

Cześć! Jestem Danka pszczelarka - tak przedstawiłaby się Danuta Naleśnik, gdyby mogła mówić. W sierpniu 2023r. tętniak, który miała w głowie, pękł zalewając krwią cały mózg. Następstwem tego był wylew krwotoczny podpajęczynówkowy- najgorszy stopień wylewu wg. lekarzy. Wylew spowodował paraliż lewej strony ciała. W najbliższym możliwym terminie dla jej stanu zdrowia będzie przeprowadzone leczenie operacyjne, implantacje zastawki komorowo-otrzewnowej zapobiegające nawrotom wodogłowia, które ma obecnie, a które są skutkiem wylewu.

Danusia od samego początku choroby jest rehabilitowana, aby przywrócić jej sprawność fizyczną i umysłową. Na dzień dzisiejszy widać już pozytywne efekty ćwiczeń , ale rehabilitacja musi być kontynuowana jeszcze przez długi czas.
Danusia bardzo się stara i pokonuje swoje słabości wraz z lekarzami i rehabilitantami, bo jest mamą dwóch wspaniałych córek i babcią ukochanego wnuczka, którymi chciałaby się jeszcze cieszyć .
POMÓŻMY JEJ WRÓCIĆ DO NICH.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Naleśnik 4437

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Naleśnik 4437

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content