Treść główna

Ryszard Misiewicz

Nazywam się Ryszard Misiewicz rocznik 1959 i jestem chory na stwardnienie rozsiane postać rzutowo-remisyjną. Pierwsze objawy choroby wystąpiły w końcówce lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku pod postacią naglącego parcia na mocz i częstomoczu, a w roku 2004 podwójnego widzenia. Ale dopiero w 2008 roku zdiagnozowano u mnie Stwardnienie Rozsiane (SM), postać rzutowo-remisyjną.

Po jednym z rzutów w 2012 roku (paraliż prawej strony twarzy, ręki, tułowia i nogi), po wyjściu ze szpitala pozostała mi niepełnosprawna prawa dłoń i częściowo cała ręka. Także inne wcześniejsze objawy choroby jak częstomocz, zachwiania równowagi czy osłabienie mięśni i męczliwość zmieniły moje życie. Od kilku miesięcy mam także poważne kłopoty z chodzeniem. Wcześniej prowadziłem własną działalność gospodarczą jako parkieciarz. Moim hobby była gra na gitarze i śpiewanie piosenek. Niestety pogarszający się mój stan zdrowia spowodował zawieszenie w 2017 roku działalności gospodarczej, a także zawiesiłem swoją grę na gitarze pomimo wielokrotnych prób nie trafiałem prawą ręką w odpowiednie struny.
Niestety SM wiąże się z dużymi kosztami leczenia i rehabilitacji. Regularna rehabilitacja pomaga spowolnić przebieg choroby. Jeśli możesz przekaż mi 1,5 % podatku na moją rehabilitację. Możesz także przekazać darowiznę na moje subkonto w fundacji Dobro Powraca.
Zachęcam Ciebie do przekazywania środków na ten cel.
Dziękuję bardzo za każdą okazaną mi pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Ryszard Misiewicz

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Ryszard Misiewicz

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content