Treść główna

Numer Subkonta:
4107

Joanna Wójcik

Cześć, nazywam się Asia. Mam 39 lat. W 2015 roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do węzłów chłonnych.

Mastektomia, chemioterapia, radioterapia i immunoterapia. Dwa lata walki a przede wszystkim nadziei, że pokonam raka. Wydawało mi się,że mam to już za sobą...Trzy lata później rak powraca ze zdwojoną siłą, przerzuty do węzłów chłonnych w nadobojczu i śródpiersiu. Walka po raz drugi...Chemioterapia, immunoterapia i nadzieja! Niestety pod koniec 2021 roku badania kontrolne wykazały przerzut do prawej strony tarczycy. Walka po raz trzeci...Obecnie jestem w trakcie kolejnej, już czwartej chemioterapii, ponieważ choroba postępuje a nowotwór zajął lewą część tarczycy i lewe płuco!
Wierzę, że uda mi się pokonać chorobę a dzięki Waszej pomocy finansowej będzie mi łatwiej przejść przez ten ciężki czas walki z nowotworem oraz dalszą rehabilitację.
Za wszelkie przejawy wsparcia i empatii serdecznie dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wójcik 4107

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wójcik 4107

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content