Treść główna

Iga Łączyńska

Pasja, pozytywne nastawienie i chęć czerpania z życia wszystkiego co możliwe, to moje główne priorytety. Cieszę się z każdego danego mi dnia, spełniam marzenia i pomagać innym. Zależy mi na szczęściu bliskich.

Cześć!
W 2016 roku rozpoznano u mnie chorobę neurologiczną - stwardnienie rozsiane.
Nie martwcie się SM nie jest chorobą zakaźną - możecie się ze mną kolegować :D
Mimo że SM jest chorobą nieuleczalną, istnieją leki, które w znaczny sposób modyfikują przebieg choroby i zmniejszają ryzyko trwałego kalectwa. Niektóre z nowoczesnych leków są w stanie odwrócić zmiany powstałe w mózgu chorego w czasie kolejnych ataków choroby.
Leczenie SM wymaga ogromnych nakładów finansowych, a leki powinny być przyjmowane przez całe życie.
W moim przypadku od 2016 roku, miałam dwa uciążliwe rzuty. Pierwszy to ból szyi, promieniujący do ręki. Natomiast drugi to, pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego, przez które przestałam widzieć kolory na jedno oko.
Zawsze po takich sytuacjach, poddawana jestem terapii sterydami, które przywracają mi poprawne funkcjonowanie. Dodatkowo zostałam przypisana do refundowanego programu, leczenia interferonem, który ma za zadanie obniżyć ryzyko pojawienia się nowych rzutów. Na tą chwilkę leki są refundowane. Jednak nigdy nie wiadomo co przyniesie życie.

Dlatego zapisałam się do Fundacji Dobro Powraca, dzięki której mogę zbierać środki potrzebne do ewentualnego leczenia. Takich jak zakup lekarstw, transport do ośrodków leczniczych czy rehabilitacja.

Bardzo proszę o pomoc w postaci wpłacenia 1% podatku na moje subkonto, na którym będą gromadzone środki, które będę mogła wykorzystać w razie konieczności leczenia.
Jeśli nie macie możliwości przeznaczenia 1% podatku na moje subkotno, a chcielibyście wesprzeć mnie w inny sposób, jest możliwość wpłacenia pieniążków bezpośrednio na numer rachunku fundacji. Aby wpłaty zostały przypisane do mojego subkonta, w tytule przelewu należy podać moje Imię i Nazwisko.

Dziękuje Wszystkim za pomoc ! :)

Buziaczki cieplutkie :*

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Iga Łączyńska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Iga Łączyńska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content