Treść główna

Numer Subkonta:
4552

Agnieszka Strzelecka

Hej. Mam na imię Agnieszka. W lipcu 2022 otrzymałam diagnozę - STWARDNIENIE ROZSIANE - postać pierwotnie postępująca.
Na początku szok, niedowierzanie..... a teraz.... trzeba żyć dalej.

Zaczęło się banalnie jak u wielu ludzi , problemy z kręgosłupem - zespól szyjny i lędżwiowy na tle zmian zwyrodnieniowo-dyskopatycznych, obustronny zespół rowka nerwu łokciowego (w lipcu 2021 zabieg operacyjny - uwolnienie nerwu łokciowego lewego, czeka jeszcze druga ręka), problemy ze wzrokiem, drętwienia i mrowienie kończyn. zwyrodnienie stawów kciuków obustronnie - podany DEPOMEDROL, pożniej osocze, teraz BIOLEVOX, ale poprawy nie ma, prawdopodobnie będzie mnie czekać kolejna operacja.
Od kilku lat jestem na rencie, która niestety nie wystarcza na wiele :( . Potrzebuję rehabilitacji , na którą nie zawsze mnie stać.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Strzelecka 4552

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Strzelecka 4552

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content