Treść główna

Numer Subkonta:
4514

Łukasz Zalewski

Hey, jestem Łukasz ma 40 lat. Choruję onkologicznie, jestem po trzech operacjach i nadal mam dużo chęci do walki o życie.

Witam w 2003 roku przyszedłem operację moczowodu. Od 2019 roku zmagam się z chorobami onkologicznymi i nie tylko.
2019 roku operowano u mnie nowotwór w głowie
2023 październiku operowano u mnie raka złośliwego tarczycy
2024 okazało się, że operacja nie pomogła ponieważ mam kolejne przerzuty.
Od czasu operacji głowy zmagam się z wieloma innymi chorobami takimi jak:
Padaczka, nadciśnienie tętnicze, depresja, problemy jelitowe, choroby endokrynologiczne, otyłość, krwotoki z nosa, silne bóle głowy, bezsenność.
Bardzo chciał bym powrócić do swojego poprzedniego trybu życia ciesząc się spędzaniem aktywnie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Również bardzo też chciał bym powrócić do życia zawodowego i moc się rozwijać mam wiele planów i marzeń które chciał bym spełnić.
Udzielam się charytatywnie w różnych placówkach szpitalnych onkologicznych oraz domach dziecka jako super bohater prowadząc blog osobisty na Facebooku jako ( Bytomski bumblebee )
Co daje mi dużą radość z dawania chwili zapomniana o chorobie a mi w zamian daje dużo mocy do dalszego działania i walki z chorobami wiem że
CO MNIE NIE ZABIJĘ TO MNIE WZMOCNI

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Zalewski 4514

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Zalewski 4514

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content