Treść główna

Małgorzata Wolańska

Weteranka z SM -to długa historia która trwa od 1978r z 20 letnią przerwą na urodzenie dzieci,, ukończenie szkoły i wypracowanie emerytury. Cena jaką musiałam za to zapłacić była wysoka ale było warto. Bo teraz mam co wspominać. Jestem na wózku i mało gdzie docieram, stałam się nagminną domatorką ale ze swoimi ulubionymi zajęciami.

Choroba SM o postaci pierwotnie postępującej bez specjalistycznego leczenia gdyż na tą postać choroby nie ma jeszcze skutecznego leku. Pozdrawiam wszystkich chorych mniej lub bardziej dotkniętych chorobą.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Małgorzata Wolańska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Małgorzata Wolańska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content