Treść główna

Numer Subkonta:
3949

Dorota Łukaczyn

Witam wszystkim jestem Dorota.
We wrześniu 2021 roku trafiłam do szpitala i postawiono diagnozę- SM, ta wiadomość przewróciła moje życie do góry nogami.

Cóż mogę więcej dodać.. Mój tryb pracy i pęd życia nagle musiał wyhamować. Jestem rok po diagnozie. Nie jestem już taka osobą jak wcześniej. Chciałabym tak wiele zdziałać, ale niestety mój organizm często odmawia posłuszeństwa, bo mam problem z kończynami. Na zmianę raz pada na ręce, a raz na nogi. Ciągła rehabilitacja pomaga, ale również jest kosztowna. Nie mogę się poddać. Mam wspaniałego syna, któremu muszę jeszcze dużo świata pokazać. Dlatego tu jestem i proszę każdego dobrego człowieka o wsparcie.
Z góry każdemu dziękuję za pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Łukaczyn 3949

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Łukaczyn 3949

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content