Treść główna

Numer Subkonta:
4208

Nikola Wilczkowska

Cześć, jestem Nikola, mam 9 lat. Chcę wygrać z autyzmem. Potrzebuję systematycznej terapii, zajęć z logopedą, psychologiem, integracji sensorycznej oraz treningu umiejętności społecznych.

Autyzm zdiagnozowano u Nikoli w wieku 3 lat. Nikola nie umiała mówić, miała problemy z najprostszymi czynnościami życia codziennego. Brak skupienia i ogólne rozdrażnienie bardzo utrudniały jej kontakty z rówieśnikami. Jest bardzo pogodną dziewczynką, dzielną, pełną energii i zapału do pracy. Dzięki systematycznym terapiom osiągnęła ogromne postępy, nauczyła się mówić i dobrze radzi sobie w szkole ale do pełni zdrowia jest przed nią jeszcze daleka droga. Codziennie walczy aby wygrać kolejny etap.
Potrzebuje wielu specjalistycznych terapii aby wspomóc jej rozwój i zapewnić samodzielność w przyszłości.
Dzięki Waszemu 1,5% może osiągnąć więcej i za to naprawdę bardzo Wam dziękujemy.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Wilczkowska 4208

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Wilczkowska 4208

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content