Treść główna

Numer Subkonta:
Selvaggio 4821

Angelo Selvaggio

Witam, mam na imię Angelo, mam 31 lat. Od stycznia 2015 roku mam stwierdzoną cukrzycę typu pierwszego insulinozależną. W maju tego roku miałem amputowaną lewą nogę pod kolanem z powodu stopy cukrzycowej oraz zakażenia kości. W dodatku w lipcu wywróciłem się i złamałem lewą nogę w biodrze (złamanie przezkretarzowe).

Obecnie przebywam w szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim ZOL , nie mam czucia w nogach, 29.03.2024 mialem operacje kręgosłupa ( ropień ). Czeka mnie bardzo dluga rehabilitacja, ale bede potrzebował do tego specjalnego sprzętu. Wiem, że jeszcze nie wszystko stracone, że jeszcze mogę wyjść na prostą i zacząć wszystko od zera z czystą kartą.

Bardzo proszę dobrych ludzi o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na protezę, która pomoże mi powrócić do normalnego funkcjonowania. Za każdą złotówkę z całego serca bardzo dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Selvaggio Selvaggio 4821

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Selvaggio Selvaggio 4821

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content