Treść główna

Numer Subkonta:
4480

Patryk Pyzalski

Od ponad roku walczę ze stwardnieniem rozsianym, które jest nieuleczalną i postępującą chorobą neurologiczną. Ta choroba atakuje mój układ nerwowy, niszcząc osłonki mielinowe, które chronią włókna nerwowe w mózgu i rdzeniu kręgowym. W wyniku tego dochodzi do zaburzeń komunikacji między moim mózgiem a resztą ciała, co objawia się różnymi dolegliwościami, takimi jak osłabienie mięśni, zaburzenia widzenia, ból, utrata czucia lub koordynacji.

Z powodu tej choroby, moje życie uległo zmianie. Nie wiem, jak długo będę w stanie pracować jak do tej pory i cieszyć się codziennymi aktywnościami. Moje leki są na szczęście refundowane przez państwo, bo ich koszt wynosi około 200 tys. zł rocznie, ale to nie wystarcza, aby zapewnić mi odpowiednią opiekę. Potrzebuję również regularnej rehabilitacji i prywatnej pomocy medycznej, które są bardzo drogie i nie są pokrywane przez ubezpieczenie.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Wasza darowizna pomoże mi pokryć koszty leczenia i poprawić moją jakość życia. Będę Wam bardzo wdzięczny za każdą pomoc, jaką możecie mi zaoferować. Każda złotówka ma znaczenie i może zrobić różnicę. Dziękuję Wam z całego serca za Waszą życzliwość i solidarność.

Mam 30 lat i uwielbiam aktywne życie, przyrodę, wycieczki po górach! Nie chcę z tego zrezygnować, nie chcę by choroba okazała się silniejsza.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Pyzalski 4480

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Pyzalski 4480

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content