Treść główna

Numer Subkonta:
4765

Vanessa Chojnowska

Mam na imię Vanessa, mam 17 lat i choruję na stwardnienie rozsiane. Choroba zaskoczyła mnie i moją rodzinę dzień przed Wigilią. Od tego czasu trwa walka o moje zdrowie. kolejne pobyty w szpitalu i oswajanie się z tą ciężką diagnozą. Jak każdy w moim wieku mam wiele planów i marzeń na przyszłość. Twoja pomoc to wyrównanie moich szans w wyścigu z SM. Będę wdzięczna za przekazanie mi 1,5 % podatku na walkę o zdrowie.

Angażując się w zbiórki na rzecz innych ciężko chorych dzieci nigdy nie pomyślałam,ze sama będę prosić o pomoc w leczeniu i, że to będzie tak wcześnie. Stwardnienie rozsiane na chwilę obecną jest nieuleczalną chorobą i niestety nieprzewidywalną a przede mną całe życie. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Chojnowska 4765

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Chojnowska 4765

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content