Treść główna

Numer Subkonta:
4436

Jakub Obojski

Dzień dobry, mam na imię Kuba - od 14 roku życia jestem niepełnosprawny. W tym roku mój stan pogorszył się i dodiagnozowano mi stwardnienie rozsiane. Z powodu leczenia pierwotnej choroby (jamistości rdzenia kręgowego) m. in. pompą baklofenową - nie mogę być w grupie lekowej, ktorej potrzebowałym, aby wstrzymać rozwój stwardnienia - przez co koszty leczenia muszę ponosić na własną rękę.

Moim największym marzeniem jest możliwość pracowania bez przeszkód chorobowych, które sprawiają, że muszę pozostać w domu. Zajmuję się zwierzętami, interesuję się motoryzacją, akwarystyką oraz ratownictwem medycznym.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Obojski 4436

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Obojski 4436

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content