Treść główna

Numer Subkonta:
4342

Anna Prus

Choruje na stwardnienie rozsiane (SM). Zbieram na leczenie i rehabilitację, która jest bardzo kosztowna. Będę wdzięczna jeżeli 1.5% swojego swojego podatku przekażesz na moje subkonto. Dziękuję.

Nazywam się Anna Prus jestem żoną i matką 17 letniego syna. Od 15 lat choruje na SM. w ostatnich latach choroba bardzo się posunęła, mam spore problemy z poruszaniem się. Mimo rehabilitacji samodzielne chodzenie sprawia mi problem a są dni że bez pomocy najbliższych te poruszanie jest praktycznie niemożliwe. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie mojej osoby w postaci odpisu 1.5% podatku. Kwota uzyskana z Waszego wsparcia pomoże mi na dalsze finansowanie bardzo kosztownej rehabilitacji.
Dziękuję za każdy doby gest. Anna Prus.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Prus 4342

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Prus 4342

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content