Treść główna

Janusz Podyma

Jak to Ktoś ładnie powiedział "przegranymi są tylko Ci, co nie stają na starcie" - tak, wiem to nie jest wyścig z kimś poza samym sobą, ćwicz, ćwicz, zawsze dalej więcej mocniej, co mam do wyboru ? tylko przegrać ...myślicie, że łatwo było wjechać na wózku na Morskie Oko ? Ale widok turystów po drodze na tych wozach bezcenny :)

Choroba trwa od 93 roku i tak rok po roku zabiera swoje kilka metrów, dziś już wózek jest, ale walka trwa, ostatnio udało się chodzić o chodziku, ale rehabilitacja się skończyła i znów zaczynam wszystko od zera, kolejne masażery, Boa, = cokolwiek co wzmocni moje ciało i usprawni.
Niestety gdyby nie fundacja i Wasze wsparcie tam wysyłane to bym więcej leżał i się rozkładał :)

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Janusz Podyma

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Janusz Podyma

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content