Treść główna

Sylwia Kowalczyk

Kocham życie,ludzi i wszystko co mnie otacza. I żadne SM tego nie zmieni. Od piętnastu lat to choroba walczy ze mną a nie ja z nią. Dzięki rodzinie i przyjaciołom nie czuję się gorsza,inna,ale wyjątkowa.

Jestem mamą, żoną, kobietą,a przede wszystkim człowiekiem spełniającym swoje marzenia. Pracuję, prowadzę dom,spotykam się z przyjaciółmi.Odkąd zachorowałam traktuję każdy dzień tak jak gdyby jutra miało nie być.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Sylwia Kowalczyk

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Sylwia Kowalczyk

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content