Treść główna

Numer Subkonta:
4137

Michał Hajnrych

Mam na imię Michał, mam 36 lat i od czerwca 2022 roku walczę z chłoniakiem anaplastycznym z komórek T. Niestety, mój podtyp chłoniaka jest bardzo rzadki i trudny do leczenia, dodatkowo umiejscowiony jest w kręgosłupie, co spowodowało niedowład kończyn dolnych.

Zawsze byłem bardzo aktywny, uprawiałem dużo sportu, biegi, spacery, jazda na rowerze- siedzenie w domu nie było dla mnie.
Wszystko zmieniło się w czerwcu, kiedy ból kręgosłupa był tak ogromny, że nie byłem w stanie sam wstać z łóżka, a każdy krok był wyzwaniem. Koszmar nastąpił jednak w sierpniu, kiedy będąc już w szpitalu na oddziale onkologii straciłem władze w nogach. Na stole operacyjnym oddziału neurochirurgii okazało się, że naciek jest już tak duży, że połamał mi kręgosłup i żebra oraz wbija się w rdzeń kręgowy, paraliżując go. Miałem operacja odbarczania kręgosłupa - niestety stało się to, czego bałem się najbardziej- moje nogi nie reagowały, nie byłem w stanie ruszyć nawet palcem.
Obecnie jeżdżę na wózku. Ostatni rezonans magnetyczny pokazał, że mój kręgosłup nadal jest bardzo niestabilny i są w nim odłamki, które mogą przebić rdzeń kręgowy - dlatego konieczna jest kolejnej operacji.
Przede mną długa i kosztowna rehabilitacja, ale cały czas wierze, że stanę na nogi i znowu będę aktywnym, a co najważniejsze, samodzielnym człowiekiem.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Hajnrych 4137

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Hajnrych 4137

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content