Treść główna

Jadwiga Bura

Przekazując 1% swojego podatku ,pomagasz mi zmienić moje życie, spełnić moje najskrytsze marzenie. Za okazaną mi pomoc Bardzo Dziękuję.

Choruję na Stwardnienie Rozsiane od 1996 roku. Jestem w miarę samodzielna, staram się żyć normalnie, opiekuję się wnukami, pracuję na tyle ile mogę. Dzięki fundacji i Waszemu wsparciu (od czasu do czasu na tyle na ile fundusze mi wystarczą} rehabilituję się w ośrodkach dla chorych na SM.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Jadwiga Bura

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Jadwiga Bura

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content