Treść główna

Joanna Kalinowska

Nazywam się Joanna Kalinowska, mam 41 lat, mieszkam z rodziną w Warszawie. Dzień wypełnia mi praca oraz opieka nad synem. Diagnozę "stwardnienie rozsiane" usłyszałam w listopadzie 2013 roku, choć objawy występowały już wcześniej.
Wiadomość o tym, że choruję, spadła na mnie jak grom z jasnego nieba.

Niestety leczenie SM w naszym kraju jest bardzo drogie i nie jest w pełni pokrywane przez ubezpieczenie. W związku z tym postanowiłam zgłosić się do fundacji "Dobro Powraca". Dzięki niej i dzięki ludziom dobrej woli mogę gromadzić środki na leki, rehabilitację i inne niezbędne rzeczy ułatwiające życie chorym na stwardnienie. Jeżeli możesz i chcesz mi w tym pomóc, przekaż proszę 1% swojego podatku. Pieniądze przekazane przez Ciebie mogę wykorzystać tylko i wyłącznie na leczenie i rehabilitację. Aby mi pomóc wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać następujące dane: KRS 0000338878 z dopiskiem Joanna Kalinowska z góry bardzo dziękuję.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Joanna Kalinowska

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Joanna Kalinowska

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content