Treść główna

Numer Subkonta:
4486

Anna Hirsz

Cześć, mam na imię Ania. Choruję na dystrofie mięśniową ( zanik mięśni), którą zdiagnozowano u mnie jak miałam 15 lat. Codziennie walczę o to, aby jak najdłużej poruszać się o własnych siłach. W domu jeszcze jakoś funkcjonuję, lecz poza domem muszę już poruszać się na wózku. Wsparcie, które otrzymam pomoże mi w dalszej walce o moją sprawność. Bo sprawność to szczęście moje i mojej rodziny.

Uwielbiałam aktywnie spędzać czas zwłaszcza z moimi córkami i mężem. Choroba znacznie uniemożliwia mi spełnienie moich marzeń m.in. pływanie z dziećmi w morzu lub jeziorze. Chciałabym dalej aktywnie uczestniczyć w życiu mojej rodziny, żeby wiedzieli że nie muszę być dla nich ciężarem i pomimo wózka możemy się razem dobrze bawić. Twoje 1,5% bardzo by mi w tym pomogło.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Hirsz 4486

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Hirsz 4486

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content