Treść główna

Numer Subkonta:
4362

Danuta Kupiec

Nazywam się Danuta Kupiec i od kilku lat choruję na stwardnienie rozsiane. Obecnie jestem rencistką i poświęcam czas głównie opiece nad 4 letnią córką i swojej rehabilitacji. Jeśli nie macie pomysłu na co przeznaczyć swoje 1.5% podczas rozliczania podatku, ja chętnie przeznaczę je na kolejny turnus rehabilitacyjny.

Nazywam się Danuta Kupiec i choruję na stwardnienie rozsiane. Jestem mężatką i mam dwie córki. Wiele lat a dokładniej prawie 20 pracowałam z dziećmi w Domu Dziecka, dziś niestety jestem rencistką i poświęcam czas młodszej córce oraz swojej rehabilitacji. Stąd moja wielka prośba do znajomych bliższych i dalszych o odliczenie mi swojego 1,5% bo będzie mi to umożliwiać jeszcze lepsza rehabilitację.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Kupiec 4362

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Kupiec 4362

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content