Treść główna

Numer Subkonta:
4636

Mariola Buda

Cześć! Mam na imię Mariola i jestem żoną, córką, siostrą, wnuczką oraz nauczycielką i mam nadzieję, że kiedyś mamą. Jestem również chora na stwardnienie rozsiane, które zdiagnozowane towarzyszy mi od 2020 roku. Stąd proszę o pomoc.

Stwardnienie rozsiane to bardzo podstępna choroba. Często po przespaniu 8 godzin potrafię obudzić się w takim stanie, jakbym nie spała od tygodnia. Często potrafię przebiec kilka kilometrów, ale w jednej chwili nie potrafię wstać z łóżka. Często potrafię pisać najpiękniej na świecie, a za chwilę tracę pełne panowanie nad rękami, nogami, czy mową. Mój mózg nie funkcjonuje już tak, jak kilka lat temu. Mam trudności z procesami poznawczymi. Jest to niestety choroba niewidoczna, którą ciężko wytłumaczyć komuś, kto tego nie doświadczył. Ale staram się każdego dnia dawać z siebie maksymalnie tyle ile mogę. Proszę o pomoc z prostego powodu. Miałam szczęście, że zostałam zakwalifikowana do programu lekowego. Jednak, mimo że program jest bezpłatny, moje leczenie wiąże się z licznymi wydatkami. Leczę się w innym województwie, co sprawia, że koszty benzyny i przejazdów są wysokie. Również badania, które muszę wykonywać pochłaniają znaczną część pieniędzy. Chętnie wróciłabym też na sesje z psychoterapeutą, ale wiąże się to również z wydatkami. W ostatnim czasie coraz częściej chodziła mi po głowie myśl, by zwrócić się do Was o pomoc. Wiem, że są na świecie ludzi o dobrych sercach, którzy nie są obojętni na cudze nieszczęście i trudne sytuacje. Jeśli chcesz i możesz, to proszę Cię o pomoc. Odwdzięczę się modlitwą i dobrą myślą.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Buda 4636

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Buda 4636

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content