Treść główna

Numer Subkonta:
4075

Maria Pająk

Witam was kochani proszę o pomoc- jestem po 2 udarach niedokrwiennych, ten drugi spustoszenie zasiał w moim organizmie. Byłam roślinka, nie mogłam jeść, mówić, połykać a cała prawa strona była sparaliżowana, więc się nie ruszałam.

Lewe oko się nie zamykało od roku walczę o siebie, bo jestem silna kobietą. Zajmuje się mną moja córka, u której mieszkam i pomaga mi we wszystkim, jest ze mną 24hodz. Jeździmy na rehabilitację prywatnie, na komorę hiperbaryczna, do logopedy a przede wszystkim leki które tyle kosztują. Przez nasze państwo córka nie otrzymuje zasiłku. bo jej się nie należy, więc utrzymuje dom mój zięć a moja renta ledwo mi starcza proszę was o pomoc wiem że dobro wraca 😍
Mam 54 lata w wieku 53 dostałam 2 udary- prawie jeden po drugim wyraził totalne spustoszenie organizmu. Nie mówiłam, nie chodziłam, oko się nie zamykało, nie jadłam tylko na sondzie mogłam jeść, a czułam się jakbym miała 5 języków- wszystkiego byłam świadoma a nie mogłam powiedzieć nic. Trafiłam na rehabilitację z nfz, byłam 3 miesiące a teraz od tamtego roku od kwietnia wszystko prywatnie uczę się poruszać o chodziku, sama jem. Będę wdzięczna na za każdą pomoc!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Pająk 4075

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Pająk 4075

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content