Treść główna

Robert Trawiński

Witam mam na imię Robert dla znajomych i przyjaciół PITBUL

Mam na imię Robert.
W 2000 r. w 10 wojskowym szpitalu klinicznym z polikliniką w Bydgoszczy zdiagnozowano u mnie ciężką postępującą chorobę – stwardnienie rozsiane. Choroba od tegoż roku przebiegała w różny sposób i o różnym stopniu nasilenia objawów. Kładąc mnie wielokrotnie na oddziały neurologiczne. W roku 2000 miałem rozpocząć terapie lekiem nowej generacji INTERFERON BETA (LEK O NAZWIE REBIF) Miesięczny koszt kuracji to kwota rzędu 8200 zł. Profesor, który miał wraz ze swoimi adiunktami podjąć się przeleczenia mnie owym lekiem, po wnikliwej analiziemojego stanu i szerokorozumianym wywiadzie zrezygnował z tegoż zamiaru obserwując u mnie zespól depresyjny który defakto był wynikiem stosowanych u mnie leków uspokajających z grupy BDZ. Chorobę w 100% zdiagnozowano mi w 2000r w szpitalu wojskowym w BYDGOSZCZY, lecz pierwsze rzuty SM miałem już będąc zaledwie 16 letnim chłopcem nie zdającym sobie tak na dobrą sprawę co się z nim dzieje i na jaką straszną chorobę zachorował i z czym będzie się musiał borykać do końca życia. Tym pierwszym objawem (początkiem choroby) było pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego oka lewego gdzie nagle straciłem wzrok w oku lewym zupełnie. Później już bardzo często miałem rzuty Stwardnienia Rozsianego, traciłem siłę w nogach oraz rękach, traciłem mowę, po czym po długotrwałym leczeniu te objawy się wycofywały, aby po czasie względnej poprawy krótszym czy dłuższym wracały na nowo i tak ciągle, ciągle i wydawać by się mogło, że bez końca rujnując i niszcząc całe moje życie i zdrowie. Chciałbym jeszcze, na ile to będzie tylko możliwe normalnie funkcjonować. Zawsze byłem wysportowanym mężczyzną kochającym muzykę, granie na gitarze, byłem DJ-em i prezenterem w radiach internetowych. Interesuje mnie informatyka, elektronika stosowana, motoryzacja, bankowość. Lubię również teatr jak i kino. Niestety choroba zaczęła niszczyć moje pasje i to co kocham. Przerwała studia, które chciałbym kontynuować na wydziale informatyki i telekomunikacji na politechnice poznańskiej. Chciałbym jeszcze cieszyć się życiem, mieć rodzinę, podjąć pracę zarobkową być może jako inżynier tworzący elektroniczne metody pomocy niepełnosprawnym z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia, psychiatria i psychologia to dziedziny, które mnie interesują z racji mojej choroby. Wiedza na ten temat pomaga mi znaleźć rozwiązania moich problemów zdrowotnych, lecz bez Waszej pomocy moja wiedza jest bezużyteczna, gdyż finansowo nie dam rady. W tej chwili utrzymuję się z renty socjalnej i renty rodzinnej w wysokości 3100, zł i zasiłku pielęgnacyjnego w kwocie 215,84zl , a to i tak z trudem wystarcza na zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych a co dopiero na leczenie tak trudnej i tak bardzo nieprzewidywalnej choroby jaką jest SM, czy wielowymiarowa rehabilitacja psychofizyczna.
Bardzo się boję, a jednocześnie tak bardzo chce żyć. Z tego miejsca proszę ludzi dobrej woli o pomoc. To przywróci mi wiarę w lepsze jutro. Bardzo gorąco proszę ludzi o dobrych sercach o wsparcie mnie w tej heroicznej walce o zdrowie i życie.
Prosiłbym również o ile to możliwe firmy o wsparcie finansowe i zainteresowanie się moją chorobą jak i dramatem z nią związanym. Za każdą formę pomocy bardzo dziękuję.
Z wyrazami szacunku Trawiński Robert

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Robert Trawiński

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Robert Trawiński

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content