Treść główna

Joanna Zielina

Nazywam się Asia. Otrzymanie diagnozy było dla mnie ogromnym ciosem. Dzięki wsparciu wielu osób mogę nadal normalnie funkcjonować.

Diagnozę stwardnienia rozsianego otrzymałam latem 2021r. Wtedy tranktowałam to jak wyrok, pewnego rodzaju piękno, które już do końca życia będzie na mnie ciążyć, ponieważ SM na ten moment jest chorobą nieuleczalną. Dzięki wsparciu znajomych, rodziny, ale także zupełnie obcych osób wiem, że SM to nie wyrok i wcale nie musi mnie to ograniczać. Zawsze staram się pozytywnie podchodzić do życia, dalej chcę spełniać swoje marzenia i jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Nie zawsze jest to jednak łatwe, ponieważ leczenie jest kosztowne, a ja nie wiem, co przyniesie przyszłość, dlatego będę bardzo wdzęczna za każdą formę wsparcia. Chcę dalej czerpać z życia jak najwięcej i nie pozwolić się ograniczyć!

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Joanna Zielina

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Joanna Zielina

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content