Treść główna

Numer Subkonta:
4615

Marta Paradowska

Będąc młodą 35-letnią kobietą prowadziłam aktywne życie, byłam skupiona na realizowaniu swoich celów i rozwijaniu pasji do dnia, w którym moje życie gwałtownie wyhamowało. Zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane – chorobę, która brutalnie wtargnęła do mojego życia, wywróciła je do góry nogami i od tamtej chwili towarzyszy mi każdego dnia. Dlaczego wybrała właśnie mnie, ja jej wcale nie chciałam?! Choroba nie jest szczęściem, którym mnie obdarowano, jednak dziś sądzę, że przez SM a może i dzięki niemu umiem docenić nawet najdrobniejszy sukces zyskujący teraz miano WIELKIM oraz nauczyłam się prosić o pomoc innych ludzi, gdyż ze wszystkim w życiu nie poradzę sobie sama.

Mam na imię Marta. Diagnozę o SM otrzymałam 1 czerwca 2020 roku. Nie taki prezent w Dzień Dziecka chciałam dostać, jednak los zdecydował inaczej... Przez długi czas odczuwałam złość, dlaczego właśnie JA??? Potem przyszła faza buntu. Próbowałam udowodnić sobie samej, że choroba nie ma władzy nad moim ciałem, mogę żyć jak dotychczas w 100 procentach angażując się we wszystko co robię. Im więcej energii wkładałam w tę próbę sił, tym bardziej choroba górowała. W końcu przyszedł moment, w którym musiałam przewartościować swoje życiowe priorytety. Moje dotychczasowe życie zmieniło się. Z osoby czynnej zawodowo, niezależnej, aktywnej turystycznie stałam się kimś, kto musiał zacząć liczyć na pomoc innych nawet w codziennych czynnościach. Przetrwałam dzięki rodzinie, przyjaciołom i wewnętrznej sile. Dziś powoli układam swój świat na nowo, choć nie jest to łatwe.
Proszę o Wasze wsparcie finansowe, bym mogła opłacać kosztowne rehabilitacje i lekarstwa na choroby współistniejące
z SM. Z góry dziękuję wszystkim, którzy przekażą mi swój 1,5% podatku na walkę z tą podstępną chorobą.
Chciałabym znów szczerze się uśmiechać i czerpać radość z życia zawodowego oraz moich hobby, które musiałam tak nagle porzucić.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Paradowska 4615

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Paradowska 4615

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content