Treść główna

Anna Paliga

Nazywam się Anna Paliga w Dniu Kobiet 08.03.2008r. potwierdzono u mnie diagnozę Stwardnienie Rozsiane. To nieuleczalna i przewlekła choroba. Studiowałam Pedagogikę – praca socjalna. Musiałam przeorganizować i dostosować moje życiowe plany do nowych ograniczeń.

To był jeszcze czas aby postarać się o dziecko i rok później urodziłam syna Wojtka - Nasze szczęście. A pół roku później jesienią 2009r zaczęłam przyjmować Avonex. Sama robiłam sobie zastrzyki, a mój stan zdrowia fizyczny powoli się pogarszał. Zaczęłam chodzić z dwoma kulami, Przeszłam na rentę, bo zamiast pracy oddałam się wychowaniu syna - mąż dużo pracował, ale wolnych chwilach zapewnia dużo atrakcji na wycieczkach. Następny lek w 2019 roku to Aubagio jednak po kontrolnych badaniach MRI doktor prowadząca uznała, że trzeba zmienić lek bo choroba się trochę rozpędziła. Zaczęło się wypłukanie leku i od maja 2022 roku przyjmuje Gilenya.

Możesz pomóc w walce z chorobą!
Każdy kiedyś potrzebuje dobra!

Przekaż darowiznę

Wystarczy w tytule przelewu podać:
Anna Paliga

Wpłacam

Część Podopiecznych Fundacji Dobro Powraca ma nadany unikatowy numer swojego subkonta (dotyczy to subkont założonych od września 2022 roku). To pozwala na precyzyjne przypisywanie wpłat. Bardzo prosimy upewnić się, czy Podopieczny ma nadany swój numer i używać go podczas wypełniania pola Tytuł Przelewu. Numer konta bankowego do dokonania wpłaty: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

Możesz też skorzystać z systemu płatności internetowych dostępnych na naszej stronie www, do których prowadzi przycisk Wpłacam. Wybierz opcję Darowizna dla konkretnego Podopiecznego i wpisz odpowiednie dane Podopiecznego.

Przekaż 1,5% podatku

W polu numer KRS podaj:
0000338878

W celu szczegółowym należy podać:
Anna Paliga

Przekazuję 1,5%
 
Skip to content